skip to Main Content

Informacija vartotojui (Dažniausiai užduodami klausimai)

Ar yra kokių nors įspėjimų ar atsargumo priemonių prieš vartojant Femarelle® kapsules?

Iki šiol nebuvo pranešta apie jokius reikšmingus nepageidaujamus klinikinius atvejus vartojant Femarelle® maisto papildo linijos produktus.

Vartojimas kartu su kitais vaistais:

Atliekant klinikines studijas, Femarelle® nedarė jokios įtakos skydliaukę stimuliuojančių hormonų efektyvumui ir neturėjo įtakos skydliaukės vaistų poveikiui.

Nerekomenduojama vartoti Femarelle® su jokiu kitu produktu veikiančiu estrogenų receptorius, kadangi jie konkuruos tarpusavyje ir estrogenų receptoriai bus užblokuoti.

Perdozavimas:

In-vitro ir in-vivo atliktos studijos įrodė, kad Femarelle® linijos produktai gali būti vartojami daug didesnėmis dozėmis negu rekomenduojamos, nesukeldamos jokių nepageidaujamų reiškinių.

Alergijos:

Atsargiai vartoti preparatą toms moterims kurios yra alergiškos sojai.

Informacija pacientams:

Pacientai turi teisingai vartoti Femarelle® kapsules, tai įtakos gydymo efektyvumą.

 

Kaip vartoti Femarelle® kapsules?

Femarelle® linijos produktai turi būti vartojami du kartus per dieną, viena kapsulė ryte ir viena vakare. Galima vartoti su maistu arba be jo.

 

Kiek ilgai vartojamos Femarelle® kapsulės?

Kadangi Femarelle® linijos produktai nepadidina jokių rizikos faktorių ir nedaro neigiamo poveikio jautriems krūties ir gimdos audiniams, taip pat ne įtakoja kraujo krešėjimo, Femarelle® kapsulės gali būti vartojamos ilgą laiką.

 

Ką daryti praleidus vieną Femarelle® kapsulių dozę?

Jeigu praleidote vieną doze, išgerkite kapsulę kai tik prisiminsite. Toliau vartokite pagal reguliarų grafiką. Nereikia vartoti dvigubos dozės kompensuoti praleistą kapsulę.

 

Ar galima didinti Femarelle® kapsulių dozę?

Yra pastebėta, kad kai kurioms kurių simptomai yra stipresni, reikalinga Femarelle® kapsules vartoti:

  • jei simptomai yra stipresni dienos bėgyje : dvi kapsulės turi būti vartojamos ryte ir viena kapsulė vakare (vieną savaitę).
  • Jei simptomai yra ryškesni nakties metu: ryte viena kapsulė ir dvi kapsulės vakare (vieną savaitę).

Dozę galima sumažinti iškart kuomet pajausite palengvėjimą. Prašau atrkreipkite dėmesį, kad labia svarbu Femarelle® capsules vartoti du kartus per dieną.

 

Ar Femarelle® kapsulės sukelia nepageidaujamų poveikių?

Nebuvo pastebėta jokių reikšmingų nepageidaujamų reiškinių. Tačiau visada yra tokia tikimybė vartojant bet kokį maisto papildą.

 

Ką reikėtų daryti jei pasireiškia Femarelle® kapsulių nepageidaujamas poveikis?

Esant bet kokiam nepageidaujamam poveikiui reikėtų nustoti vartoti maisto papildą ir stebėti ar būklė gerėja. Po savaitės galima atnaujinti vartojimą ir stebėti ar nepageidaujamas poveikis buvo susijęs su šio produkto vartojimu.

Pagrindinė informacija apie Femarelle® kapsules

Kokia soja naudojama Femarelle® kapsulių linijos gamyboje:

Ši soja yra genetiškai nemodifikuota. Ji auginama specialiai Femarelle linijos produktams gaminti. Visi Femarelle® linijos produktai gaminami iš tos pačios žaliavos.

 

Unikalus gamybos procesas:

Gamybos procesas atitinka griežtus farmacijos reikalavimus. Femarelle® linijos produktai yra gaminami iš standartizuotos medžiagos išgaunamos iš sojų. Panaudojant gerąsias 20 amino rūgščių savybes, suteikiančias baltymų šaltinį.

Galimybė moduliuoti amino rūgštis norimam efektui pasiekti yra Femarelle® linijos produktų pagrindinė savybė.

Gamybos procesas apima daigumo ir fermentacijos kontrolę. Šis procesas standartizuoja ir sukuria struktūrą, kuri yra atpažįstama estrogenų receptorių kaip: estrogenų surišėjai, aktyvatoriai, represoriai, priklausomai nuo audinio suteikia jam reikiamą poveikį.

Patentuotas gamybos DT56A procesas išgauna iš amino rūgščių kuris yra sudarytas iš daug skirtingų komponentų, kurie veikia kaip Selektyvus Estrogenų Receptorių Moduliatorius (SERM), suteikiantis tokį patį efektą kaip hormonė terapija, išvengiant rizikų.

Visapusiškas mikrobiologinis ir biocheminis testavimas yra atliekamas visame procese. Nuolat stebimas veiksmingumas ir galiojimo laikas.

Pasitelkiamos naujausios technologijos, norint užtikrinti produkte esančių veikliųjų medžiagų ilgalaikį stabilumą.

Gamybos procesui yra taikomi griežčiausi kokybės kontrolės standartai:
ISO 9001-2008, HAACP, cGMP,BVQI.

Standartai aplinkai: ISO 14001.

 

Ka reiškia datos ant Femarelle® kapsulių išorinės ir vidinės pakuotės?

Abi šios datos reiškia galiojimo laiką. Jos turi būti identiškos. Femarelle® kapsulės neturi būti vartojamos galiojimo laikui pasibaigus.

 

Kaip Femarelle® turi būti laikoma?

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 30O temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge un Femarelle Unstoppable — maisto papildas.

MAISTO PAPILDAS NETURI BUTI VARTOJAMAS KAIP MAISTO PAKAITALAS.

Back To Top